chwilowki

formularze

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olkuszu w związku z prowadzonym nadzorem epidemiologicznym nad osobami, u których potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2 informuje.

  • Osoby, u których potwierdzono zakażenie SARS-Co-V-2 proszone są o uzupełnienie formularza wywiadu epidemiologicznego  ⇒ tutaj i przesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Osoby, które współzamieszkują/współgospodarują z osobą, u której potwierdzono zakażenie SARS-Co-V-2 proszone są o uzupełnienie formularza wywiadu epidemiologicznego ⇒ tutaj i przesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wywiady dla uczniów ⇒ tutaj i przesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto osoby te powinny niezwłocznie skontaktować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, w celu uzyskania informacji o czasie trwania izolacji domowej. 

Kontakt

CENTRUM KONTAKTU
COVID-19

+48 22 2500115

> więcej

2021  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olkuszu